امروزه همه ما به دنبال راهي براي جلوگيري از عرق کردن و خوشبو کردن بدن خود هستيم به همين منظور انواع اسپري ضد تعريق، اسپري بدن و بادي اسپلش و بادي ميست و دئودورانت که به راحتي قابل حمل هستند؛ براي استفاده آقايان و خانم ها توليد شده است.


اسپري بدن


به دليل استفاده آسان، تاثير گذاري سريع و ماندگاري مطلوب مورد محبوبيت مصرف کنندگان واقع شده اند. در اين مقاله که توسط سايت هفت رنگه جمع آوري شده است به بررسي اين محصولات که فرمولاسيون و نحوه عملکردشان با يکديگر متفاوت است مي پردازيم.


بادي اسپلش چيست؟


در ساده ترين بيان، بادي اسپلش ها اسپري هاي خوش بو کننده بدن هستند. و خاصيت آب ‌رساني به پوست را نيز دارند اما اين محصول نه عطر است، نه ادوکلن و نه اسپري خوش بو کننده يا دئودورانت. بادي اسپلش در واقع يک مايع معطر رقيق است که در ترکيبات آن از آب، الکل و عطرهاي طبيعي استفاده شده است. اين محصول به عنوان خوش بو کننده، براي استفاده مستقيم روي پوست بدن به کار مي رود. به اين معني که اگر دوست داريد به جاي آن که لباس هايتان در اثر استفاده از ادوکلن يا اسپري بوي خوش بدهد، اين خاصيت در پوست بدنتان باشد، مي توانيد از آن استفاده کنيد.


بادي اسپلش ها، گرچه به لحاظ ساختاري کمي شبيه به اسپري هاي خوش بو کننده هستند، اما بر خلاف اسپري ها، در ترکيبات آن ها از گاز استفاده نشده است. به همين دليل است که ميزان پخش بوي خوش بعد از استفاده از آنها ها به نسبت اسپري هاي خوش بو کننده، کمتر است.


توصيه ما اين است که هميشه سعي کنيد از فروشگاه هاي اينترنتي معتبر، خريد رنگ مو و بادي اسپلش ها مورد نظر خود را خريداري کنيد.


تفاوت بادي اسپلش و ادوکلن در چيست؟


بادي اسپلش نيز مانند ادوکلن موظف است بدن را خوشبو نگه دارد. اما اين دو محصول تفاوت هايي نيز با يکديگر دارند.


ميزان عطر بادي اسپلش از ادوکلن کمتر است


به بيان ديگر Body Splash از ادوکلن سبک تر است. چون ميزان عطر کمتري دارد.


رايحه Body Splash ماندگاري کمتري دارد


اين تفاوت نيز به ميزان کاربرد عطر و اسانس هاي خوش بو در ساختار آنها باز مي گردد.


مورد استفاده اين دو با يکديگر متفاوت است


بادي اسپلش براي خوش بو کردن پوست بدن مورد استفاده قرار مي گيرد. در حالي که بايد از ادوکلن روي پارچه (همان لباس) استفاده کرد.


ادوکلن از بادي اسپلش گران تر است


قيمت بادي ‌اسپلش به‌عنوان يک خوش ‌بو کننده از ادوکلن کمتر است؛ زيرا ميزان غلظت عطر آن کمتر است؛ بنابراين از لحاظ کيفيت و پخش ‌کنندگي بو نيز نبايد توقع عملکرد ادوکلن را از آن‌ ها داشته باشيد.


تفاوت بادي اسپلش Body Splash و اسپري خوش بو کننده کدام است؟


ليست تفاوت هاي بادي اسپلش اسپري خوش بو کننده درست مانند تفاوت هاي اين محصول با ادوکلن است. به انضمام اين که در اسپري هاي خوش بو کننده نوعي گاز مورد استفاده قرار مي گيرد. اين گاز کمک ميکند که اسپري خوش بو کننده حالت پخش کنندگي داشته باشد. در حقيقت اين گاز است که باعث مي شود از سوراخ کوچک سر اسپري، عطر با قدرت زيادي به بيرون رانده شود. اما در Body Splash گازي مورد استفاده قرار نمي گيرد. تنها خود آب و الکل است که کمک ميکنند مايع عطر بادي اسپلش روي بدن پاشيده شود. به همين دليل است که ميزان قدرت پاشش عطر در آنها به نسبت اسپري خوش بو کننده کمتر است.


اسپري ضد تعريق چگونه عمل مي کند؟


اسپري هاي ضد تعريق بهترين گزينه براي جلوگيري از عرق کردن و بالطبع بوي بد آن هستند. اصلي ترين مواد تشکيل دهنده اين محصولات نمک هاي في و آلومينيوم است که قادرند با ايجاد لايه محافظتي در سطح پوست و بستن منافذ عرق پوست، ميزان تعريق بدن را کاهش و براي مدتي مناسب از آن جلوگيري کنند. همچنين با مسدود کردن تعريق، از ايجاد لکه زرد بر روي لباس ها جلوگيري کرده و از اين طريق نياز به شستن زياد لباس ها را از بين برده و مانع از خراب شدن بافت لباس و رنگ پريدگي آن مي گردد.


تفاوت بين اسپري ضد عرق و دئودورانت در چيست؟


درست است که تعريق بخاطر فعاليت کردن، اضطراب، استرس، گرما و کار کردن واکنش معمولي و سالم بدن است که سبب تنظيم دماي بدن و خنک شدن آن مي شود و فوايد بسياري براي بدن دارد؛ اما به دليل رطوبتي که ايجاد مي کند و بوي نامطبوعي که دارد باعث احساس خجالت در فرد و عدم اعتماد به نفس در جمع هاي دوستانه، محيط کار، دانشگاه و… مي شود و حس آزاردهنده اي را در فرد ايجاد مي کند. همچنين لکه زرد و خيسي که در لباس ايجاد مي کند براي هيچکس خوشايند نيست.


مهم ترين نکته هنگام خريد اسپري ضد تعريق و دئودورانت بايد بدانيم که بين آن ها تفاوت وجود دارد و هر کدام کاربرد متفاوتي دارد.


خريد اسپري


کدام براي من مناسب است؟ ضد تعريق يا دئودورانت؟


اگر جزو آن دسته از افرادي هستيد که غدد عرق شما فعال و از ميزان تعريق نسبتا بالايي برخوردار و از رطوبت و لکه در لباس هايتان خسته شده ايد؛ بهتر است از يک ضد عرق استفاده کنيد. اما اگر تنها مايل به رفع بوي بد عرق هستيد؛ استفاده از دئودورانت يا خوشبو کننده را به شما پيشنهاد ميکنيم.


بهترين زمان و نحوه استفاده از محصولات ضد عرق و دئودورانت


قبل از استفاده خوب تکان دهيد. دليل اين امر ترکيب شدن يکسان و يکنواخت مواد موجود در اسپري مانند آلومينيوم است. سپس با فاصله 15 سانتي متري از ناحيه تميز و خشک زيربغل نگه داشته، اسپري کنيد و صبر کنيد تا کاملا خشک شود و لباستان را بپوشيد. بهترين زمان استفاده از اين محصولات وقتي است که تازه از حمام آمده ايد و پوستتان کاملا تميز است چرا که در اين زمان دوام خوبي خواهد داشت و اثر آن تا مدت زمان زيادي بر روي پوست باقي مي ماند.


بهترين مارک بادي اسپلش نه کدام است؟


انواع مختلفي از body Splash در بازار وجود دارد. به طور مثال بادي اسپلش سي گل يا بادي اسپلش ماي دو برند پر طرفدار Body Splash ايراني هستند. اما Body Splash ويکتوريا سکرت يکي از محبوب ‌ترين برندهاي Body Splash در تمام دنيا است. ميزان ماندگاري عطر آنها زياد است و عطرهاي ملايم اين برند بسيار دوست داشتني است.


پيشنهاد ما خريد اسپري و خريد عطر از فروشگاه هفت رنگه است.


بادي ميست و بادي اسپلش چيست؟ بهترين کاربرد آن ها


بادي ميست و بادي اسپلش از جديدترين محصولات آرايشي هستند که براي خوشبو کردن بدن کاربرد دارند و استفاده از آن ها عطر دلنشيني بر پوست باقي مي گذارد. به همين سبب امروزه در کيف آرايشي اکثر خانم ها وجود دارد و رضايت مصرف کنندگان را کسب کرده است.


اين محصولات نوعي اسپري خوشبو کننده بدن مي باشند که علاوه بر عطر، حاوي روغن هاي گياهي و ترکيبات طبيعي براي نرم و مرطوب نگه داشتن پوست بدن و تغذيه بافت آن است. در مقايسه با عطرها، رايحه ملايم و سبک تري دارند و برخلاف عطرها باعث خارش يا حسايت پوستي نمي شود و آسيبي به پوست نمي رسانند. بادي ميست ( body mist ) و بادي اسپلش ( body splash ) هر دو در يک گروه جاي گرفته و تنها تفاوت آن ها اين است که بادي ميست ماندگاري بيشتري داشته و احساس طراوت و حس خوب را دو چندان مي کند. اين محصولات به صورت مستقيم بر پوست بدن اسپري مي شوند؛ پوست را در طول روز خوشبو نگه مي دارند و با عطر ملايم مانع از اذيت فرد مي شوند.


منابع:


https://ana.press/fa/news/113/544204/راهنماي-تشخيص-عطر-اصل-از-عطر-تقلبي-هنگام-خريد


https://www.tadbirkhabar.com/news/342681/


https://zoomlife.ir/reportage/916-haftrange.html


https://www.delgarm.com/خريد-کرم-ضد-آفتاب.a223856


https://vananews.com/fa/news/375829/صفر-تا-صد-مراقبت-از-مو-و-زيبايي-پوست-در-فصل-پاييز-و-زمستان


https://parsnews.com/بخش-اخبار-2/631737-روش-هاي-جديد-براي-داشتن-موهاي-زيبا-خوش-رنگ


http:khabarfoori.com/detail/2248933/راهنماي-انتخاب-يک-عطر-و-ادکلن-مناسب-و-استفاده-از-آن


https://ilna.news/بخش-بنگاه-ها-206/983438-همه-چيز-درباره-اسپري-بدن-بادي-اسپلش-ه


https://hastifa.com/mackeup-wedding-irani-important/


https://goftardarmanii.ir/teaching-children-speech-therapy/


https://www.tebyan.net/weblog/hair-mousse-buying/post.aspx/


https://wordpress.org/support/topic/create-buttons-in-the-menu/


https://tmgame.ir/guest-program-jalal-maghami/


https://www.mosalasonline.com/بخش-گوگل-نيوز-34/76997-راهنماي-خريد-لوازم-آرايشي-ترفند-تشخيص-لوازم-آرايشي-اصل-از-تقلبي


https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/webcam-issues-dell-inspiron-15-7577-windows-10/a5f2e553-01a6-4656-bf09-a6d359f9b5cf?auth=1&page=3


https://www.behance.net/haftrane


https://www.smore.com/fz6nv


https://forum.eslgaming.com/discussion/69764/aide-follow-twitch


https://www.aparat.com/haftrange


https://www.linkedin.com/in/haft-range/


https://virgool.io/@rezaengineer/اثرات-ميکرودرم-آبريژن-در-درمان-چين-و-چروک-f7slutz47x6m


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها


لبخند پر از اشک2 دلنوشته MoneyBirds | پرندگان پول ساز ... گروه تلگرام - گروه - گروه یاب - لینک یاب - لینکدونی - تبلیغ لینک تلگرام Kate بانو هستم Karen زیباتون کریستالبافی سارا گل